Kontakt

 LSS Styrelse 2021 

     
  Ordförande
Tomas Fasth
Telefon:013-81369
Mobiltelefon: 0761-009040
ordf@linss.se
 

Sekreterare

Lisa Göland

sekreterare@linss.se
2016_Lars_Bj_Rkman-108x123

Vice Sekreterare Miljöombud   

Lars Björkman 

Mobil: 0734-126230

 

v-sekreterare@linss.se

Kassör
Pierre Nordmark

Telefon: 0141-41834
Mobil: 0705-941834

kassor@linss.se
  Ledamot, Varvschef
Torbjörn Pettersson
Mobil: 0704-789025
varvschef@linss.se
  Vice ordförande, Medlemskontakt & kontakt för nya medlemmar
Berndt Bock
Mobil: 0703-953023
medlemskontakt@linss.se
     
 

Suppleant

Vakant

 
 2016_Roger_Bj_Regren-108x108 Suppleant, Registerhållare &BAS-ansvarig
Roger Björegren
Telefon: 013-261400
Mobil: 0703-020914
register@linss.se

Övriga poster

  Arbetsledare
Arbetsgruppen
arbetsgruppen@linss.se
  Fastighetsförvaltning
Seglingssektionen

seglingssektionen@linss.se

 2016_Paul_Leffler-108x162 IT- och Webbansvarig
Paul Leffler
Mobil: 0709-521569
it@linss.se
  Ordförande LBH
David Stenung
lbh@linss.se
  Hamnfogde LBH
Stig-Inge Gustafsson, LSS
Telefon: 013-135926
Mobil: 0705-586282
lbh@linss.se

 

Seglingssektionen LSS 2021

  Ordförande
 Bo Rogalin
Mobil: 073 954 32 26 seglingssektionen@linss.se
 2016_Bengt-Osterman-108x100 Ledamot
Bengt Österman
Mobil: 073 076 86 38
 2016_Torbj_Rn_Gunnarsson-108x132 Ledamot
Torbjörn Gunnarsson
Mobil: 070 694 94 44
  Ledamot
John Österberg
Mobil: 073 342 22 27
 

Ledamot 

Mårten Lundgren

Mobil: 070 946 60 35
Ledamot
Björn Hofström
Mobil: 076 149 76 92

Ledamot Bo Nordenram                      Mobil: 073 520 57 10            

2016_Roger_Bj_Regren-108x108
Ledamot Roger Björegren
Telefon: 013-261400
Mobil: 0703-020914
register@linss.se